Sigorta Eksper Asistanlığı nedir? Görev tanımı nedir? – Sigorta Rehberi

Sigorta Eksper Asistanlığı nedir? Görev tanımı nedir? Sigorta Rehberi

#sigorta #trafiksigortası #sağlıksigortası #sigortacılık #konutsigortası #axasigorta #aksigorta #sigortacı #anadolusigorta #sigortaacentesi #işyerisigortası #mapfresigorta #allianzsigorta #ethicasigorta #kaskosigortası #doğasigorta #hdisigorta #sompojapansigorta #raysigorta #depremsigortası #ferdikazasigortası #özelsağlıksigortası #unicosigorta #bereketsigorta #gulfsigorta #nakliyatsigortası #ankarasigorta #sigortacınız #sigortam #tamamlayicisagliksigortasi #sigortalı #korusigorta #yabancısağlıksigortası #zorunludepremsigortası #sigortateklifi #sigortası #hayatsigortasi #enuygunsigorta #sairsigorta #sigortacini

1824 Kişi Okudu – 44 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Sektörün tüm paydaşlarıyla bir araya geldiğimiz Sigorta Ekranı’nda canlı yayınlarımız devam ediyor. Sigorta Eksper Asistanı Özgür Budak canlı yayın konuğumuz oluyor.

Sigorta Eksper Asistanlarının görev tanımı nedir? Mesleki beklenti ve talepleri neler? Eksper asistanlarının yaşadığı sorunlar ve konuya ilişkin çözüm önerileri neler? Eksperlik sınavlarına ilişkin son güncel gelişmeler neler? Çalışma şartları nasıl düzenlenmeli ?

Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası için 25 Ocak Salı günü saat 10:00’da Sigorta Ekranı Youtube kanalında buluşalım.

YouTube’da yayın yapan ve abone sayısı ile her geçen gün kitlesi genişleyen Sigorta Ekranı’na abone olarak, aynı zamanda duyurulardan da anında haberdar olabilir ve akışı takip edebilirsiniz.

#sigorta #eksper #sigortaeksperi #eksperlik #sigortacılık

“Sigorta Eksper Asistanlığı nedir? Görev tanımı nedir? – Sigorta Rehberi” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

%d blogcu bunu beğendi: