Oyna Dolar Kazan – Blast Royale Airdrobu ⚡️⚡️⚡️ – Para Kazanma 2022

Oyna Dolar Kazan – Blast Royale Airdrobu ⚡️⚡️⚡️ – Para Kazanma 2022

#parakazanma #dolarkazan #kolayparakazanma #parakazan #oynakazan #parakazandıranuygulama #kolaypara

932 Kişi Okudu – 54 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Blast Royael: https://www.blastroyale.com/
NFT: https://magiceden.io/collections/polygon/0xae14e29c4b59d072507640e72151dad1bf5fe295

Selam, ben Eyüp ESEN. Blast Royale Airdrobu ile oynadıçka kazan videomuza hoşgeldin. Dolan kazandıran videolar serimiz tüm hızı ile devam ediyor.

Reklam ve işbirlikleri için: [email protected]

▶️ Kanala Ücretsiz Abone ol : http://bit.ly/2w8rLgb

** SORUMLULUK REDDİ ** :
Ben bir finansal danışman ya da mali müşavir değilim, bu yüzden kanalımda söylediklerim bir yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli ve yatırım tavsiyesi de değildir. Size verdiğim herhangi bir bilgi sadece kendi deneyimlerime, tecrübelerime ve araştırmalarıma dayanmaktadır. Bu videolardaki içerik vergi, hukuk, sigorta, inşaat, mühendislik, sağlık ve güvenlik, elektrik, mali diğer şeyler eski veya güncelliğini kaybetmiş olabilir; tüm bilgileri doğrulamak sizin sorumluluğunuzdadır çünkü bu videoyu çektiğim tarih ile izlediğiniz tarih arasında fark olabilir dolayısıyla gösterilen, bahsedilen konulara güncelleme gelip değiştirilmiş olabilir. Ayrıca vergilendirmelerden bahsedilmemiş olup bunları araştırmak sizin sorumluluğunuzdadır.

“Oyna Dolar Kazan – Blast Royale Airdrobu ⚡️⚡️⚡️ – Para Kazanma 2022” üzerine 12 yorum

 1. Bir çok kez airdrop aldım ama beni en çok sevindiren Vlaunch Airdrop olmuştu presale diye katıldığımız proje almak istediğimiz miktarları airdrop olarak vermiş 400 VPAD almıştım yaklaşık 800$ civarı bir Airdrop olmuştu bu motivasyonla airdrop kasmaya devam 💪❤

  Yanıtla
 2. Normalde önceden cüzdan felan bağlanması gerekmiyormu direk giriş yapıp oynadıkdan sonra emek ziyan olmasın hocam ?

  Yanıtla
 3. hocam bu muhabbet yeni mi . youtubede bir sene öncesine ait videolar bulunmaktada . Orta ayar bir oyuncuyum normalde de güzel işler başarırım fakat tavsiye ediyormusunuz oynamamı merak ediyorum . teşekkürler

  Yanıtla
 4. Revomon adlı bir projeden aldım . $REVO / oyun hala devam ediyor fakat eskiden daha cok dağıtıyordu . Pokemon go mantığı idi .Mobil/vr destekli. mantık şehirdeki revomonları toplayıp envanterimize alıyorum kendi aralarında revomonların gücleri ve seviyeleri var. her yakaladığın revomon aynı zamanda bir nft idi. benim oynadığım dönemler günde 100-200 dolar kazanç sağlıyordum .

  Yanıtla

Yorum yapın

%d blogcu bunu beğendi: