Kriptolardaki En Popüler Trendleri İnceliyorum – Para Kazanma 2022

Kriptolardaki En Popüler Trendleri İnceliyorum – Para Kazanma 2022

#parakazanma #dolarkazan #kolayparakazanma #parakazan #oynakazan #parakazandıranuygulama #kolaypara

23459 Kişi Okudu – 2346 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Kripto paralardaki en popüler trendleri inceliyorum. Bazı coinler ve sektörler muazzam potansiyel barındırıyorken, bazıları cebinden paranı almak istiyor. İyi seyirler!

►İşlemlerimi ve yatırımlarımı yaparken kullandığım broker Quantfury için: https://quantfury.com/emir
►Quantfury: Kripto, hisse, emtialar için tek platform kullanım rehberi: https://youtu.be/2nt3sYafILg
►Twitter: https://twitter.com/emirusahin
►Instagram: https://www.instagram.com/sahinue

“Kriptolardaki En Popüler Trendleri İnceliyorum – Para Kazanma 2022” üzerine 20 yorum

 1. Desci icin soyle kisaca bir bilgi vermek istiyorum abd savunma sanayi icin yilda 700 milyar dolar para harcarken saglik icin 7 trilyon dolar harciyor

  Yanıtla
 2. Emir Ordinallar bir Bitcoin güncellemesinden sonra mümkün hale gelmişti. Sence neden diğer geliştiriciler bunu geri çekmiyor? Çünkü tüm söylediklerinde haklısın. Tepeden bakınca Bitcoin üzerinde bir şeyler güzelmiş gibi gözüksede temel amacını ve hedefini saptırıyor.

  Yanıtla
 3. Halving de btc özelinde tüm kriptolarda neden bir yükselme olmadı bu konuda bir diyeceğiniz birşey varmı?

  Yanıtla
 4. Gerçekten çok şaşırdım; Emir’i neredeyse ilk videolarından biri takip ederim. Bu ordinaller konusuna bu kadar yanlış yaklaşmasına anlam veremedim. Şuan tüm btc og leri bu iş ile ilgileniyor. Magic eden deki nft projelerinin bazıları yarım milyar dolara ulaştı. Amaç aslında amazonun serverlarında yani bir binada duran ethereum nftlerinin yerine, gerçekten yok edilemez bitcoin ağında işlenmiş kalıcı verilere bu buluşun imkan vermesi, ayrıca çoğu kişi buna satoshinin karşı olmasını bırak bunun bilerek daha sonra farkedilmek üzere bırakılmış bir açık olduğu konusunda hemfikir. Kaybolması istenmeyen birçok belge, eser, devlet verileri buraya işlenmeye başlandı.. Çocuk pornosu konusuna gelirsek; 4 mb bir veri işlemek 3 btc ye mal oluyor.. bir video inscribe etmek için 10larca btc harcıcak hangi kurum var ve tüm dünyanın zaten kötülediği btc yi biraz daha kötülemek için mantıklı bir motivasyonmu bilemiyorum.. ayrıca konuya böyle egzajere bir örnekle yaklaşması da biraz etkileme kaygılı geldi..

  yani diyceğim çoğu fikrini önemserdim ama bu konuyu ya anlamadığını yada Runestone gibi projeleri daha düşükten almak isterken alamayıp hype ı kaçırmış hissettiğini ve duygusal davrandığını düşünüyorum.

  Not: bir insanın bir fikrini kabul etmiyor olmanız, onu tamamen reddettiğiniz anlamına gelmez. Bu ordinaller konusuna tekrar gözden geçirmesi gerektiğini aceleci söylemler içine girdiğini düşünüyorum. Sonuçta kimse 100de100 haklı çıkamaz.

  Yanıtla

Yorum yapın

%d blogcu bunu beğendi: