İş Mülakatında Zekince Tavsiye | Kafa Avcıları (Headhunters) ek iş

İş Mülakatında Zekince Tavsiye | Kafa Avcıları (Headhunters) ek iş 2022

#ekiş #evdeiş #parakazanma #paketlemeişi

27 Kişi Okudu – 0 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Kafa Avcıları (Headhunters) Filminin Konusu:

Roger, istediği her şeye sahip olan bir adamdır. Fakat olması gerekenden çok daha büyük bir lüks içerisinde yaşamaktadır. Bunu devam ettirmek amacıyla ek bir iş yapması gerekir. Seçtiği ikinci iş ise sanat eseri hırsızlığıdır. Bir galeri açılışında tanıştığı Clas, bir iş için aradığı mükemmel bir aday olmasının yanı sıra Roger’ın kendisine istediği çok değerli bir tabloya da sahiptir. Roger ayağına kadar gelen bu fırsatı değerlendirmek için harekete geçer ve en büyük kişisel vurgununu yapmak üzere planlamalara başlar.

Norveç’in en başarılı insan kaynakları uzmanı “Beyin Avcısı” Roger’ın hikayesini anlatan filmin yönetmeni Tyldum’un amacı hem eğlendirmek, hem duygulandırmak aynı zamanda da düşündürmek. Film ülkemizde 31. İstanbul Film Festivali’nde Akbank Galaları bölümünde de gösterilmişti.

Tür: Dedektif, Gerilim
Yönetmen: Morten Tyldum
Senaryo: Ulf Ryberg, Lars Gudmestad
Oyuncular: Aksel Hennie, Synnøve Macody Lund, Nikolaj Coster-Waldau
Süre: 1s 40dk
Yapım Yılı: 2011

★ Film Kesitleri YouTube kanalına abone olmak için linke https://www.youtube.com/channel/UCCDqWqo6q724twMZ7fQ1roA tıklayabilirsiniz.

Bu kanalda Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Korku Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Polisiye Filmleri, Romantik Filmler, Savaş Filmleri, Western Filmleri, Yerli Filmler, Aile Filmleri ve Animasyon Filmleri gibi birçok kategoride en iyi film sahnelerini izleyebilirsiniz.

#FilmKesitleri #film #headhunters

Yorum yapın

%d blogcu bunu beğendi: