Gözlükleri Takın Uçuşa Hazır Olur – Bu AirDrop Sizi Uzaya Götürecek 🔥🔥 – Para Kazanma 2022

Gözlükleri Takın Uçuşa Hazır Olur – Bu AirDrop Sizi Uzaya Götürecek 🔥🔥 – Para Kazanma 2022

#parakazanma #dolarkazan #kolayparakazanma #parakazan #oynakazan #parakazandıranuygulama #kolaypara

518 Kişi Okudu – 24 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Merhaba, size bu videomuzda Saltwater adlı projenin airdrobunu sizlere tanıtacağım.

https://saltwatergames.com/news/xr-one-questing-platform-faqs

https://discord.com/invite/W4BdM6N8xb

Reklam ve işbirlikleri için: [email protected]

▶️ Kanala Ücretsiz Abone ol : http://bit.ly/2w8rLgb
▶️ Instagram Hesabımız : https://bit.ly/3Ut6uIR

📌 Üye Linki: https://www.gate.io/signup/gate-eyupe…
💡 Telegram Sohbet Grubu: https://t.me/+3CcWbMejlWw0MmY0
📈 Telegram Bildirim Kanalı: https://t.me/+GQE4uWILqq8wNDhk

Yukarıda belirtilen linkler #gateio borsası ve referans sahibine ait kayıt linkleridir. #gatestartup ise #kriptopara borsasının #airdrop dağıttığı bir platformdur. Bu videoda sunulan bilgiler yalnızca eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır. Bu içerik, yatırım tavsiyesi olarak kabul edilmemelidir. Kripto para piyasaları yüksek volatiliteye sahip olup, yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız ve finansal danışmanınıza danışmanız önemle tavsiye edilir. Bu video, tanıtılan platformun veya herhangi bir kripto para biriminin kullanımından doğabilecek zararlar için herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Ayrıca bu videoda yer alan öğeler yasal düzenlemede #tanıtım kapsamında değerlendirildiğini unutmayınız.

Kanalda yandaki konularda videolar bulacaksınız: AirDrop, Kripto para, Bitcoin, Ethereum, Blockchain, DeFi, NFT, Altcoin sepeti, Teknik analiz, Temel analiz, Kripto Madencilik, Cardano, Solana, Dogecoin, ICO, Yatırım ve Trading, Madencilik – Mining, Cüzdan – Wallet Binance, MEXC, gateio, Bybit, OKX, MEME token, boğa sezonu, 100x, 1000x.

** SORUMLULUK REDDİ ** :
Ben bir finansal danışman ya da mali müşavir değilim, bu yüzden kanalımda söylediklerim bir yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli ve yatırım tavsiyesi de değildir. Size verdiğim herhangi bir bilgi sadece kendi deneyimlerime, tecrübelerime ve araştırmalarıma dayanmaktadır. Bu videolardaki içerik vergi, hukuk, sigorta, inşaat, mühendislik, sağlık ve güvenlik, elektrik, mali diğer şeyler eski veya güncelliğini kaybetmiş olabilir; tüm bilgileri doğrulamak sizin sorumluluğunuzdadır çünkü bu videoyu çektiğim tarih ile izlediğiniz tarih arasında fark olabilir dolayısıyla gösterilen, bahsedilen konulara güncelleme gelip değiştirilmiş olabilir. Ayrıca vergilendirmelerden bahsedilmemiş olup bunları araştırmak sizin sorumluluğunuzdadır.

“Gözlükleri Takın Uçuşa Hazır Olur – Bu AirDrop Sizi Uzaya Götürecek 🔥🔥 – Para Kazanma 2022” üzerine 5 yorum

Yorum yapın

%d blogcu bunu beğendi: