Büyük Potansiyelli RWA Altcoin Sepeti – Para Kazanma 2022

Büyük Potansiyelli RWA Altcoin Sepeti – Para Kazanma 2022

#parakazanma #dolarkazan #kolayparakazanma #parakazan #oynakazan #parakazandıranuygulama #kolaypara

22538 Kişi Okudu – 2413 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Devasa olacak ve onbinlerce insanı zengin edecek sektör: RWA (Gerçek Dünya Varlıkları) Gelin RWA altcoinleriyle sepet yapalım. İyi seyirler!

►İşlemlerimi ve yatırımlarımı yaparken kullandığım broker Quantfury için: https://quantfury.com/emir
►Twitter: https://twitter.com/emirusahin
►Instagram: https://www.instagram.com/sahinue

“Büyük Potansiyelli RWA Altcoin Sepeti – Para Kazanma 2022” üzerine 20 yorum

 1. ONDO – toplam arzın %12.5’i bu kategoriden dolaşımda olsa bile ecosystem growth ve protocol development toplam token arzının %85.1’ini oluşturuyor. geri kalan %12.9 private sales ve sadece %2 community access sale ????? ?? ?? ? ? 😀 %2. %2 ?

  özet: PE + VC’lerin siz bireysellerin parasını söğüşleme projesi. İlk 100’e sokmuşlar bile.

  ONDO için: “2025’e kadar token açılımı yok fakat RWA hype’ı var ve boğada para girişi ile birlikte… bla bla bla” Emir, söylediğin bu cümle yatırım felsefene aykırı. Birkaç tane MEME coin sepeti de yapalım.

  SNX – laf yok projeyi beğeniyorum fakat RWA ile ne kadar alakalı?

  GFI – %21.6 early supporters -> erken aşamada 37 milyon dolar yatırım yapmış 60+ kişiden oluşan topluluk ve bunların yarısından fazlası (toplamın %12.3’ü) dolaşımda
  – %28.4 early and future team -> 25+ kişiden oluşan küçük bir ekip, bu kişilerin elindeki tokenların %8’i (tüm token sayısına oranla) dolaşımda
  – %14.8 community treasury -> tamamı unlocked, topluluğun quadratic voting (verdiğin para kadar oy hakkın olduğu) ile kullanabileceği söyleniyor, kafama yatmadı.

  özet: PE + VC’lerin siz bireysellerin parasını söğüşleme projesi.

  MPL – %44 foundation (bu oran SOLANA için %12.5)
  – %25 team
  – %26 seed sale
  – %5 public sale

  Dolaşımdaki arzın %55’i balinaların elinde. Ethereum için bu oran %32.5

  Tokenin sadece %5’inin bireysellerde olacağı bir coin alıp yükselmesini umacağıma meme coin alır paramı sıfırlarım en azından ders olur.

  Token topluluğun elinde olduğunda insanların inanması ve projenin kullanılması projeyi yüceltir ve topluluklara devasa paralar kazandırır. Toplam ethereum arzının %83.33’ü halka arz ile dolaşıma girdi. Kapalı kapılar ardından birkaç bin dolar ceplemeye çalışan “kriptocular” tarafından değil. Gerçek teknolojilere yatırım yapın. BlackRock CEOsu dostunuz değil. Kimse dostunuz değil Emir bile.

  Ücreti 5 dolar olan bir bilet alıyorsunuz ve amacınız bu bileti 50 dolara satmak. Fakat biletin ücreti sizin talebinizle artmıyor. Arzı elinde tutan kişinin isteğine göre artıyor. Hype ile birlikte talep arttıkça daha fazla bilet satıyor, bilinçli olarak fiyatın artmasına izin verse bile asıl kazanan kendisi oluyor. Çünkü aslında hiçbir

  İlk kuralı hatırlayın. Asla para kaybetmemek.

  Yanlış anlama Emir videolarını çok beğeniyorum sadece bu seferki olmamış gibi eleştirilerimi paylaşmak istedim okursun umarım 🙂

  Dipnot: Geçtiğimiz günlerde bir proje sahibiyle görüştüm demiştin. Kendisinin Avalanche kurucusu olduğunu düşünüyorum. RWA sepetinde asıl RWA projesi olarak kendilerinden bahsetmesini rica ettiğini, buna ikna etmek için projesini pazarladığını düşünüyorum.

  Yanıtla
 2. Ağzına sağlık kral en başından beri bu sektöre güvenmemizi sağlayacağını düşündüğümüz gerçeklik buydu zaten şimdi dile geliyor.

  Yanıtla
 3. RWA geçen boğadaki metaverse den daha mantıklı. Türkiye’de de MFET belkide farkında olmadan RWA ya dahil olmuş ilk proje olabilir. Projenin Manisa ve Afyon’da Pavlonya (Kiri) ağacı tarlaları var. Hem doğayı koruyan hemde gelir elde eden bir ekosistem yarattilar. Geçen ayı sezonunu iyi atlattı ve yatırımlarına devam etti. Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte incelemekte fayda var.

  Yanıtla
 4. Değerli kardeşim iyi bayramlar diliyorum. Ikinci bölümde RWA için sıralama yapar mısın rica etsem. Süper class dan başlayarak 😂

  Yanıtla

Yorum yapın

%d blogcu bunu beğendi: