Bitcoin ve Altcoinlerin Kaderi Değişiyor – Para Kazanma 2022

Bitcoin ve Altcoinlerin Kaderi Değişiyor – Para Kazanma 2022

#parakazanma #dolarkazan #kolayparakazanma #parakazan #oynakazan #parakazandıranuygulama #kolaypara

24735 Kişi Okudu – 2204 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Aslında kripto ekosisteminde tarihi zamanlara tanıklık ediyoruz. Gelin bakalım Bitcoin ve altcoinlerde yön ne tarafa, ben neler yapıyorum. İyi seyirler!

► İşlemlerimi ve yatırımlarımı yaparken kullandığım broker Quantfury için: https://quantfury.com/emir
►Twitter: https://twitter.com/emirusahin
►Instagram: https://www.instagram.com/sahinue

“Bitcoin ve Altcoinlerin Kaderi Değişiyor – Para Kazanma 2022” üzerine 20 yorum

 1. Güzel insan senin sayende tutunabildik bu piyasada paylaşım icerigi harika.Sayende blockchaine dair pek çok şey ogrendik

  Yanıtla
 2. 🙅‍♀️Yorumlarda beyinsiz bi zihniyet kaynıyor bu bitcoin bi bataklıktır kimse size para vermez kimsede onla zengin olmaz daha doğrusu böyle bi saçmalıkla kimse hayır göremez böyle adamları dinlemeyin kimse bilemez neyin yükselip neyin düşeceğini boşuna kendinizi kandırmayın bu işten hayır göremezsiniz sistem basittir 1 verir 5 alır aksi taktirde bu çark dönmez kinse size babasının hayrına para vermez ben zamanında çok oynadım 20.000 kazanırken 100.000 kaybediyordum yemin ederim bu kumarın başka bi versiyonudur helala harama girmiyorum bile ki helal sanan cahiller var kendini kandırmak böyle bişey olmalıdır.

  Yanıtla
 3. Emir kardeşim, Binance de FIO diye bir coin var FIO PROTOCOL senin de ilgini çekeceğini düşündüm web3 alan adları ile ilgili sınırsız alan adı satın alabiliyorsun, özel cüzdan oluşturabiliyorsun alan adı ile ve hiç bir şekilde yanlışlıkla yanlış bir yere göndermen imkansız hale geliyor çok mantıklı bir proje istediğin gibi kripto gönderip alabiliyorsun alan adıyla uzun cüzdan numaralarına gerek kalmıyor rica etsem bu proje için 5-10 dakikanı ayırıp inceleyeblir misin şuan binance de market cap 17 milyon sanki 30x yapar gibime geliyor en az çok güzel bir projesi var tüm cüzdanlarla da uyumlu çok güzel bir projeye benziyor.

  Yanıtla
 4. Brn yi gözden kaçırmayın. Bu teknolojiyi hiç bir zaman bulamazsiniz mex borsasında gateio borsasında var

  Yanıtla
 5. İşte bumudur ? Budur , teşekkürler ve tebrikler 👏👏👏👏 Sayenizde bu olayın asıl sebeplerini öğrenmiş olduk , tabiki de takip etmeye devam etmeliyiz, er veya geç yine yükselişlere doğru gideceğimize kesinlikle inanıyorum. Biraz daha sabır, hepsi bu 😉✌️

  Yanıtla
 6. Block Sailor BLOCK, the first token that is controlled by itself instead of owners or anybody else, is the smartest token in the world.

  Yanıtla
 7. Block Sailor Token is the safest altcoin ever since its automatic algorithms stop paper hands, bot transactions, and bear markets. It will certainly reach $10 in no time.

  Yanıtla
 8. The price potential of Block Sailor Token is intriguing, but its crucial to keep in mind that investing in cryptocurrencies is always risky.

  Yanıtla
 9. The anti-bot procedures implemented by Block Sailor Token foster confidence. This is a wonderful development.

  Yanıtla
 10. Why do you say there is no way? Do you know about Block Sailor BLOCK? This is going to fly to new heights.

  Yanıtla

Yorum yapın