Bitcoin Ve Altcoinler İçin Geç Kalmadın. Bunu Yap. – Para Kazanma 2022

Bitcoin Ve Altcoinler İçin Geç Kalmadın. Bunu Yap. – Para Kazanma 2022

#parakazanma #dolarkazan #kolayparakazanma #parakazan #oynakazan #parakazandıranuygulama #kolaypara

19298 Kişi Okudu – 1999 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Bitcoin için geç mi kaldın, Ethereum boğası neden başlamak üzere ve yeni bulduğum fırsatlar neler konuşalım.

►İşlemlerimi ve yatırımlarımı yaparken kullandığım broker Quantfury için: https://quantfury.com/emir
►Twitter: https://twitter.com/emirusahin
►Instagram: https://www.instagram.com/sahinue

“Bitcoin Ve Altcoinler İçin Geç Kalmadın. Bunu Yap. – Para Kazanma 2022” üzerine 20 yorum

 1. Bu yazdığım sizin icin şoke edici olabilir özellikle son kısım. Al sat yapanlara önerim şahsen haftalık gibi belirli periyotlarda varlıklarınızı kontrol etmeniz olabilir. Örneğin ben kârdayken ufak ufak kârlar alirim belli günlerde, yine aynı günlerde kontrol yaparken eger zarardaysam güvendiğim herhangi bir projede düşüş benim icin alım fırsatıdır. Herhangi bir düşüşte alırım. Sorgulayın, örneğin ben 4.3 gibi snx girdim. 3 dolar fiyatlarını gordu snx. Simdi de 3.2 civarlarında. Ortalama alim fiyatim 3.8 ve su anki fiyatı 3.2 iken ben 8 dolar kâr etmişim. Bu nasıl olur diye düşünün. Ki yaptığım sey geleceği görmek değildi.

  Yanıtla
 2. Sanırım ileri saldırmadan izlediğim insanların en başında geliyorsun diyebilirim kardeşim tekrar tekrar çok teşekkür ederim emeklerin için 🤲🧿

  Yanıtla
 3. Yes, we have already missed the deadline for those coins, but fortunately, we still have some possibilities, such Blocksailor.

  Yanıtla
 4. Yes, we are already over the deadline for those currencies, but fortunately, there are still some options available, such as Blocksailor.

  Yanıtla
 5. There are far better and safer cryptocurrencies out there, including Blocksailor, hence I’m no longer interested in those coins.

  Yanıtla

Yorum yapın