Bitcoin $70 Bin’i Kırdı – Şimdi Ne Olacak? – Para Kazanma 2022

Bitcoin $70 Bin’i Kırdı – Şimdi Ne Olacak? – Para Kazanma 2022

#parakazanma #dolarkazan #kolayparakazanma #parakazan #oynakazan #parakazandıranuygulama #kolaypara

16674 Kişi Okudu – 1880 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Her şey beklediğimiz gibi gidiyor. Peki bundan sonra Bitcoin ve altcoinlerde beklediğimiz senaryo ne, fiyatın ötesinde arkaplanda neler yaşanıyor ve boğa piyasasının gerçekleri. İyi seyirler!

►Twitter: https://twitter.com/emirusahin
►Instagram: https://www.instagram.com/sahinue

“Bitcoin $70 Bin’i Kırdı – Şimdi Ne Olacak? – Para Kazanma 2022” üzerine 20 yorum

  1. Sektörde BYİNAN diye bir şarlatan var dikkat edin. Bütün verdiği coinler delist oluyor. Şimdi de 3 senedir tuttuğum CHZ yi veriyor kafayı yicem 🙁

    Yanıtla
  2. merhaba, abonen oldum bildirimleri açtım, geriye dönük videoları seyrettim, benim gibi geç gelenlere önerilerine beklerim, teşekkürler.

    Yanıtla
  3. Bir önceki ralli 20k doları kırdığı yerdeyiz. Geçmiş de ne olduysa aynısı olacak. Panik yapmayıp bekleme de kalınmalı. Altcoin rallisi ve bitcoinin tepe yapmasına 60 hafta kaldı. bu süre içerisin de ralli tamamlanmalı. Son iki ralli hep böyle oldu. Sonrasın da 1 sene boyunca düşüş ve 2028’deki halvingden 500 gün geriye gelin buralar da dip yapıp sonra tekrar yukarı. Geçmiş de hep bunu yapmış. logaritmik grafik incelemeniz yeterli. Bu sebeple ben rahatım. Aldım, bekliyorum. HOLD. Allah herkese umduğu kazançları elde etmeyi nasip etsin inşallah amin.

    Yanıtla

Yorum yapın

%d blogcu bunu beğendi: