Binance ve Telegram Destekli: Blum Airdrop ❤️‍🔥❤️‍🔥 – Para Kazanma 2022

Binance ve Telegram Destekli: Blum Airdrop ❤️‍🔥❤️‍🔥 – Para Kazanma 2022

#parakazanma #dolarkazan #kolayparakazanma #parakazan #oynakazan #parakazandıranuygulama #kolaypara

857 Kişi Okudu – 50 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Merhaba, size bu videomuzda size blum airdobundan bahsettim. Kripto para projelerinin kendi kripto paralarını tanıtmak için ücretsiz kripto dağıtmasına AirDrop denilir. İşte size bu videoda Blum airdrobundan bahsedeceğim.

Katılım Linki: t.me/BlumCryptoBot/app?startapp=ref_ivoZyhCDRD
Site: https://www.blum.io

Reklam ve işbirlikleri için: [email protected]

▶️ Kanala Ücretsiz Abone ol : http://bit.ly/2w8rLgb
▶️ Instagram Hesabımız : https://bit.ly/3Ut6uIR

Kanalda yandaki konularda videolar bulacaksınız: AirDrop, Kripto para, Bitcoin, Ethereum, Blockchain, DeFi, NFT, Altcoin sepeti, Teknik analiz, Temel analiz, Kripto Madencilik, Cardano, Solana, Dogecoin, ICO, Yatırım ve Trading, Madencilik – Mining, Cüzdan – Wallet Binance, MEXC, gateio, Bybit, OKX, MEME token, boğa sezonu, 100x, 1000x.

** SORUMLULUK REDDİ ** :
Ben bir finansal danışman ya da mali müşavir değilim, bu yüzden kanalımda söylediklerim bir yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli ve yatırım tavsiyesi de değildir. Size verdiğim herhangi bir bilgi sadece kendi deneyimlerime, tecrübelerime ve araştırmalarıma dayanmaktadır. Bu videolardaki içerik vergi, hukuk, sigorta, inşaat, mühendislik, sağlık ve güvenlik, elektrik, mali diğer şeyler eski veya güncelliğini kaybetmiş olabilir; tüm bilgileri doğrulamak sizin sorumluluğunuzdadır çünkü bu videoyu çektiğim tarih ile izlediğiniz tarih arasında fark olabilir dolayısıyla gösterilen, bahsedilen konulara güncelleme gelip değiştirilmiş olabilir. Ayrıca vergilendirmelerden bahsedilmemiş olup bunları araştırmak sizin sorumluluğunuzdadır.

“Binance ve Telegram Destekli: Blum Airdrop ❤️‍🔥❤️‍🔥 – Para Kazanma 2022” üzerine 17 yorum

 1. E-postanızı başarıyla bekleme listesine eklediniz! Yer müsait olur olmaz sizi bilgilendireceğimizden emin olacağız. Şansınızı kaçırmayın!
  böyle bir yazı çıktı neyapamam gerekiyor bekleyeyim mi

  Yanıtla
 2. ben mail kisminda normal kullanici adimi istiyo sandim okumamıştım mail istiyormus kabul etti ama napicam sıkıntı çıkarır mi ilerde

  Yanıtla
 3. emaili yazdıktan sonra beni bahsettiğiniz ekrana atmadı, emaile cevap gelmedi, ööle kala kaldım, bekliyom, gelen giden yok.

  Yanıtla
 4. 910.800 tane blum topladim bile hocam bende 7 gün oldu basliyali keşke daha önce bilseydim yarına inşallah 1 milyon yaparım 😊

  Yanıtla

Yorum yapın

%d blogcu bunu beğendi: