4.Ders – Ek Gelir Üretmek ve Yatırımlarla Büyümek – 2024 ek İş fırsatları ek iş

4.Ders – Ek Gelir Üretmek ve Yatırımlarla Büyümek – 2024 ek İş fırsatları ek iş 2022

#ekiş #evdeiş #parakazanma #paketlemeişi

0 Kişi Okudu – 5 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Ücretsiz yüksek lisans dersi olan finansal okuryazarlık ve finansal özgürlük eğitimlerimiz başlıyor. Sizden gelen yoğun istek üzerine 6 haftalık özel bir eğitim programı ile finansal özgürlük, finansal okuryazarlık ve varlıklı olma yollarını anlatmaya çalışacağım. Bu eğitim serisinde her hafta farklı bir finansal konuyu ele alacağız. Programımız herkesin finansal bilincini artırma ve pratik beceriler kazanma fırsatı sunacak. Bu eğitim serisi sadece finansal bilgilerle sınırlı kalmayacak. Aynı zamanda pratik uygulamalar ve gerçek hayat örnekleri ile desteklenecek. Finansal özgürlüğe giden yolda ilerlemek için bu fırsatı kaçırmayın! #finans #finansalözgürlük #enginozoren

Dersin Konuları: Finansal okuryazarlığa giriş, borç yönetimi ve kredi skoru, tasarruf ve yatırım, gelirinizi artırmak, emeklilik planlaması, finansal özgürlüğe ulaşmak üzerine olacaktır.

Ücretsiz Kayıt Linki:
https://classroom.google.com/c/NjY0NjQyMDI2OTEw?cjc=5bia56w

Programımıza katılmak için Google Classroom’a kayıt olmanız gerekmektedir. Bu yolculukta sizinle birlikte olmak için sabırsızlanıyorum!

Kanala abone olmak için; https://bit.ly/3RYkHfO

Instagram’dan takip et; https://www.instagram.com/enginozoren/
Linkedin’den takip et; https://www.linkedin.com/in/ozoren/

Popüler Oynatma Listelerim
Tesla Model Y Tecrübelerim; https://bit.ly/47DmzAx
Elektrikli Araçlar Dünyası; https://bit.ly/3SnwjdA
Vlog Serisi; https://bit.ly/48ZN04u

Merhabalar, ben Engin Özören. Youtube kanalımda Tesla başta olmak üzere elektrikli araçlar ile deneyimlerimi paylaşıyorum. Profesyonel hayatımda öğretim görevlisi olarak görev alıyorum ve danışmanlık şirketimle büyük kurumlara eğitimler veriyorum. Kanalıma abone olarak bana destek olabilirsiniz. Herkese iyi seyirler.

Yorum yapın

%d blogcu bunu beğendi: