İsrail-Filistin Savaşının Varlıklara Etkisi (Bitcoin, Altın, Güvenli Limanlar) – Para Kazanma 2022

İsrail-Filistin Savaşının Varlıklara Etkisi (Bitcoin, Altın, Güvenli Limanlar) – Para Kazanma 2022

#parakazanma #dolarkazan #kolayparakazanma #parakazan #oynakazan #parakazandıranuygulama #kolaypara

2151 Kişi Okudu – 374 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Bugünkü konumuz İsrail – Filistin savaşının Bitcoin, kriptolar, borsaya etkisi. O zaman gelin geçmişte bu tür olaylar yaşandığında kesin olan şeyler neler, bundan sonraki planım neler konuşalım.

► İşlemlerimi ve yatırımlarımı yaparken kullandığım broker Quantfury için: https://quantfury.com/emir
►Twitter: https://twitter.com/emirusahin
►Instagram: https://www.instagram.com/sahinue

“İsrail-Filistin Savaşının Varlıklara Etkisi (Bitcoin, Altın, Güvenli Limanlar) – Para Kazanma 2022” üzerine 20 yorum

 1. Fungible’ı denklik olarak düşünebiliriz. 1 Bitcoin dünyanın neresine gidersen git 1 Bitcoindir. Aynı şekilde 1 gram altın her yerde 1 gram altındır. Amerikan dolarıda aynı şekilde. Kendi içinde fungible’dır. Ama Kanada’daki dolar başkadır, Avusturalya”daki dolar başkadır. Dolayısıyla her gittiğin yerde 1 dollar her zaman 1 dolar değildir. Fiatlarda böyle bir durum olabiliyor. Burda kastedilen bu.

  Cevapla
 2. oğlum 4 swnesir kim ne kazanmış bi söylesene 1 tl yatırım yapan 5 swne önce şimdi 60 kuruşu var lan dalgamı geçiyon biz cıkmadan boğa gelmez algoritma öyle

  Cevapla
 3. Emir hocam ümit dağıtıpda insanlardan prim kasmıyorsunuz gerçekten gerçek neyse onu söylüyorsunuz bu piyasada ki en dürüst insanlardan bir tanesiniz. Videolarınız için çok sağ olun.

  Cevapla
 4. 😱😱Since I started on crypto currency I invested $7,000 and my profit us $25,850 every 11days and I never lost my money on Crypto

  Cevapla
 5. Bu bitcoini altınla kiyasliyosunuzda baba nezaman baş göz olcaklar da biz meyvesini yicez.milleti perişan ettiniz bitcoini savuna savuna bı durup sağlıklı düşünün artık….herşeye rağmen çok değerlisin artilarin fazla ama yanlış ata oynu gibisin….

  Cevapla

Yorum yapın